Контакти та умови використання

Шановні Друзі!
Щиро вітаю Вас на кулінарно-туристичному просторі Yummy Travel – подорожуємо зі смаком!

Це простір для тих, хто любить кулінарію і подорожі.

На цьому сайті, у розділі «Кухні СВІТУ», я збираю рецепти традиційної кухні звідусіль. Розділ «Нотатки мандрівниці» познайомить Вас з традиціями, звичаями та культурою різних країн. У розділі «Мої рецепти» я ділюся з Вами власними рецептами та вже давно відомими, традиційними рецептами національних страв, які під час своїх подорожей, я збирала по крихтах. Під час своїх мандрівок я постійно спілкуюсь з місцевими жителями, шеф-кухарями ресторанів національної кухні, привозячи додому велику кількість кулінарних збірок, написаних найкращими кулінарами минулого та сьогодення.

Отже, всім смачного та приємних подорожей!

Емілія ГОРІ

Умови використання матеріалів сайта.

Вся інформація, фотографії тощо, що розміщенні на цьому сайті є власністю кулінарно-туристичного порталу www.yummytravel.com.ua - його автора, автора статей, автора фото та відео матеріалів - Емілії Горі(творчий псевдонім Ельміри Рагімової-Горевої).
Ексклюзивним правом на використання, публікацію, тиражування матеріалів сайту наділено ТОВ«ЮГ-АВТОТУР» - Ексклюзивний Правовласник.

Використання матеріалів на вебсайтах в мережі Інтернет.

Будь-який з матеріалів сайту може бути опублікованим з некомерційною метою на іншому сайті за умов виконання наступних умов у сукупності:
- В тексті має бути збережено інформацію про автора;
- В заголовку або наприкінці опублікованого передруку має бути вказано джерело — www.yummytravel.com.ua (текст і пряме, не закрите від індексування пошуковими системами гіперпосилання на www.yummytravel.com.ua)

Використання матеріалів поза мережею Інтернет.

Публікація у вигляді електронних або друкованих книг, газетними, журнальними виданнями або інше тиражування поза мережею Інтернет можливе лише за письмовою згодою автора. www.yummytravel.com.ua та в обов'язковому порядку вимагає укладання спеціальних угод з ексклюзивним правовласником - ТОВ "ЮГ-АВТОТУР".
Несанкціоноване використання матеріалів тягне за собою відповідальність, згідно із Законом України «Про авторське право та суміжні права».

02091 Київ
Харківське шосе, 160
тел:(044) 229-86-89
E-mail:2279679@gmail.com