Від автора

Щиро вітаю на кулінарно-туристичному просторі Yummy Travel – подорожуємо зі смаком!

Це простір для тих, хто любить кулінарію і подорожі.

На цьому сайті, у розділі КУХНІ СВІТУ, я збираю рецепти приготування традиційних срав звідусіль. У НОТАТКАХ МАНДРІВНИЦІ, ви познайомить з традиціями, звичаями та культурою різних країн, матимете змогу прогулятись цікавими містами, не покидаючи власний простір, отримаєте корисні рекомендації перед власною подорожжю. У розділі МОЇ РЕЦЕПТИ я ділюся з вами власними авторськими рецептами та вже давно відомими, традиційними рецептами національних страв, які я збираю під час своїх подорожей, а потім готую у себе на кухні.
Під час своїх мандрівок я часто спілкуюсь з місцевими жителями, шеф-кухарями ресторанів національних кухонь, привожу додому велику кількість кулінарних збірок, написаних найкращими кулінарами минулого та сьогодення. Усім цим я охоче ділюсь з вами.

Отже, всім смачного та приємних подорожей!


Ельміра ГОРЕВА
автор блогу yummytravel.com.ua

Контакти та умови використання

Умови використання матеріалів сайта.

Вся інформація, фотографії тощо, що розміщенні на цьому сайті є власністю кулінарно-туристичного порталу www.yummytravel.com.ua - його автора, автора статей, автора фото та відео матеріалів - Ельміри Горевої (Elmira GOREVA).
Ексклюзивним правом на використання, публікацію, тиражування матеріалів сайту наділено
ТОВ «ЮГ-АВТОТУР» - Ексклюзивний Правовласник.

Використання матеріалів на вебсайтах в мережі Інтернет.

Будь-який з матеріалів сайту може бути опублікованим з некомерційною метою на іншому сайті за умов виконання наступних умов у сукупності:
- В тексті має бути збережено інформацію про автора;
- В заголовку або наприкінці опублікованого передруку має бути вказано джерело — www.yummytravel.com.ua (текст і пряме, не закрите від індексування пошуковими системами гіперпосилання на www.yummytravel.com.ua)

Використання матеріалів поза мережею Інтернет.

Публікація у вигляді електронних або друкованих книг, газетними, журнальними виданнями або інше тиражування поза мережею Інтернет можливе лише за письмовою згодою автора. www.yummytravel.com.ua та в обов'язковому порядку вимагає укладання спеціальних угод з ексклюзивним правовласником - ТОВ "ЮГ-АВТОТУР".
Несанкціоноване використання матеріалів тягне за собою відповідальність, згідно із Законом України «Про авторське право та суміжні права».

З усіх питань звертатись:
за телефоном (044) 229-86-89
або на e-mail
E-mail:2279679@gmail.com